Witaj w naszym Centrum Promocji Wellness!

Tutaj otrzymasz Pomoc i Wsparcie, żeby Zdrowo i Skutecznie Przytyć.  100_3826

Osoby, które do nas trafiają mają duży problem z zdrowym przybraniem na wadze!

Doskonale wiemy, że przybranie na wadze często stanowi większy problem, niż jej utrata. W celu przybrania na masie należy bardzo systematycznie stosować odpowiedni sposób odżywiana. Należy jednak pamiętać, że nie chodzi nam u przybraniu znacznej ilości tkanki tłuszczowej, ale mięśni co pozwoli nam cieszyć się proporcjonalną figurą

Na pewno zadajesz Sobie pytanie dlaczego tak mało ważysz i dlaczego tak trudno przybrać na wadze?

  Niedowaga może wynikać z różnych powodów, pomijając chorobę jaką jest anoreksja, najczęściej spotykanym są problemy z trawieniem, wchłanianiem lub z transportem międzykomórkowym składników odżywczych.

Jak Zdrowo Przytyć?

1facebook_przytycieWydawałoby się, że odpowiedź jest oczywista – wystarczy jeść więcej! Skoro większość ludzi tyje na skutek dostarczania zbyt dużej ilości pożywienia, to dlaczego Ci bardzo szczupli nie mogą w taki sam sposób przytyć? Dziwne prawda?

No niestety jak widać różnimy się między sobą. Różnimy się nie tylko budową ciała, ale mamy również inne skłonności dziedziczne czy uwarunkowania genetyczne

Pamiętaj Objadanie się ma krótkie nogi…

Gdy ktoś jest zbyt szczupły i zaczyna się objadać, również musi się liczyć z tym, że organizm zacznie niedomagać. Za dużo znajdzie się bowiem w nim toksyn, które wątroba musi usuwać. Trzustka będzie szalała na skutek zbyt dużych dawek cukru, żołądek będzie stale trawił, a serce zostanie nadmiernie obciążone. Mogą pojawić się również problemy natury psychicznej – depresje, ociężałość, zaburzenia koncentracji, ospałość, kłopoty ze snem.

Produkty, po które sięgamy muszą być wartościowe, najgorszym wyjściem z sytuacji jest spożywanie słodyczy oraz dań typu Fast food, poza pustymi kaloriami nie mają żadnych składników pozytywnie wpływających na zdrowie. Ich nadmierne spożywanie może przyczynić się do wystąpienia chorób dietozależnych np. cukrzycy, miażdżycy czy nowotworów. Duża zawartość tłuszczu i cukru w takich daniach może  przyczynić się do szybszego wydalenia ich z układu pokarmowego.

Więc już wiesz czego należy unikać, czas poznać podstawę diety na zdrowe przytycie

Czytaj DALEJ

CZYTJ DALEJ

Incoming search terms:

  • jak zdrowo przytyć po anoreksji
  • jak przytyc po anoreksji

Dodaj komentarz

Dziekujemy za Zaufanie

Centrum Promocji Wellness Rzeszów

Masz pytanie? Zapytaj

Polecane Suplementy Diety

Odwiedź Nas na Facebooku

Sprawdź Stan Organizmu

Archiwa