Może zatanawiasz się nad tym dlaczego spożywając duże iloci pożywienia trudno Ci przytyć? Jak juz wiesz dla odżywienia Twojego organizmu liczy się jakość nie ilość, chodzi o to żeby optymalnie odżywić komórki Twojego organizmu!

Warto wiedzieć, że w ciągu ostatnich dwóch dekad zawartość witamin w różnych produktach drastycznie spadła np. wit. C w truskawkach zmalała średnio o 80%, ilość wit. B6 w bananach o ponad 90%, wapnia w brokułach o 70%, a w fasoli o 50%. Winę za zaistniały stan ponoszą metody nawożenia, przedwczesne zbiory plonów, odległy transport i zbyt długie przechowywanie.

Opierając się wyłącznie na produktach, nie jesteśmy w stanie zapewnić wszystkich składników niezbędnych do optymalnego funkcjonowania organizmu. W tej sytuacji dodatki żywieniowe wydają się niezbędne są to suplementy diety.

wartoci odżywcze

Pod postacią małej tabletki lub kapsułki można łatwo dostarczyć organizmowi naturalne ekstrakty z jadalnych roślin lub składniki pochodzenia zwierzęcego. Idąc dalej dzięki suplementom, mamy możliwość wpływania na różne procesy w organizmie i ich poprawę – możemy np. usprawnić wchłanianie jelitowe lub proces docierania bezcennego pożywienia do organizmu, a więc niezliczonych komórek. Podstawą tak rozumianego odżywiania jest urozmaicona, umiejętnie zbilanowana żywność.

W naszych czasach więc, również inna powtarzana przez wieki wypowiedź Hipokratesa: „Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem”, nabiera nowego znaczenia. Znaczenia komórkowego.

Koncepcja Odżywiania Komórkowego wprowadzona przez lidera badań nad zdrowym odżywianiem firmę Herbalife, zakłada dostarczenie wszelkich niezbędnych składników do każdej komórki naszego ciała w odpowiednio zbilansowanych proporcjach. Istotą tej koncepcji jest zapewnienie prawidłowego działania trzech procesów: trawienia, wchłaniania i transportu do komórek.

Realizowane jest to przez dostarczenie odpowiednich składników odżywczych pod potacią suplementów diety opartych o naturalne produkty, które oprócz białka sojowego dostarczają witaminy, mikroelementach i ziołach. Posiłek ten oprócz dożywiania, zapewnia również oczyszczenie organizmu ze złogów i toksyn, które działają niekorzystnie na procesy utrzymujące nasz organizm w dobrej formie.

Zastanawiasz się jakie suplementy diety będą dla Ciebie korzystne?

Opracujemy dla Ciebie indywidualną dietę na zdrowe przytycie

 

Czytaj DALEJ

CZYTJ DALEJ

Incoming search terms:

  • suplementy na przytycie
  • suplement na przytycie
  • preparaty na przytycie

Dodaj komentarz

Dziekujemy za Zaufanie

Centrum Promocji Wellness Rzeszów

Masz pytanie? Zapytaj

Polecane Suplementy Diety

Odwiedź Nas na Facebooku

Sprawdź Stan Organizmu

Archiwa